NOU
Aspirator fara sac Heinner HVC-MC850BL, Putere 850W, Putere aspirare 170W, Recipient praf: 2L, Tub telescopic metalic, Albastru/Negru
256,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aspirator fara sac Heinner CycloClean HVC-MC850BL, Putere: 850W, Putere absorbtie: 170W, Filtru HEPA 12, Putere variabila, Recipient praf: 2L, Tub telescopic metalic, Culoare: albastru/negru, Garantie: 36 luni

Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metal |
| Functii | Colectare praf |
| Culoare | Negru Albastru |
Specificatii tehnice
| Putere | 850 W |
| Putere de aspirare | 170 W |
| Autonomie acumulator | 200 min |
| Capacitate colectare | 2 l |
| Lungime cablu | 6 m |
Filtrare & Accesorii
| Filtru evacuare | HEPA 12 |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.