NOU
Aspirator Heinner HVC-M700WH Putere 700W, Filtru HEPA 12, Perie ECO, Sac textil 3L, Tub din metal, Viteza variabila, Alb
322,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aspirator cu sac Heinner WinterLand HVC-M700WH, putere: 700W, putere absorbtie: 150W, operare silentioasa – 69dB, filtru HEPA 12, sac textil: 3L, tub telescopic din metal, indicator sac plin, spatiu depozitare accesorii, alb, garantie: 36 luni

Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metal |
| Functii | Indicator recipient colector plin |
| Tehnologie | Indicator sac plin |
| Adancime | 310 mm |
| Latime | 450 mm |
| Inaltime | 243 mm |
| Greutate | 4.97 Kg |
| Culoare | Alb |
Specificatii tehnice
| Putere | 700 W |
| Putere de aspirare | 150 W |
| Nivel zgomot | 69 dB |
| Capacitate colectare | 3 l |
| Lungime cablu | 7 m |
Filtrare & Accesorii
| Tip sac | Textil |
| Filtru evacuare | HEPA 12 |
| Accesorii incluse | Perie pentru tapiterie Accesoriu pentru spatii inguste |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.