NOU
Aspirator Heinner HVC-M800GREY, Putere 800W, Sistem ciclonic cu filtru HEPA 12, Perie ECO, Putere de absorbtie: 160W, Tub telescopic din metal, Gri
293,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aspirator Heinner GreyLand HVC-M800GREY, Sistem ciclonic, Putere: 800W, Putere absorbtie: 160W, Filtru HEPA 12, Capacitate recipient praf: 2.5L, Tub telescopic din metal, Putere variabila, Culoare: gri, Garantie: 36 luni

Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metal |
| Functii | Filtru lavabil Variator de putere |
| Adancime | 265 mm |
| Latime | 410 mm |
| Inaltime | 240 mm |
| Greutate | 5 Kg |
| Culoare | Gri |
Specificatii tehnice
| Putere | 800 W |
| Putere de aspirare | 160 W |
| Capacitate colectare | 2.5 l |
| Lungime cablu | 5 m |
Filtrare & Accesorii
| Tip sac | Textil |
| Filtru evacuare | HEPA 12 |
| Accesorii incluse | Perie speciala Tub prelungire |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.