NOU
Aspirator cu sac Heinner HVC-MBL1400-V2, Putere 700W, Sac textil, Capacitate 3L, Putere variabila, Tub telescopic metalic, Albastru
264,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aspirator cu sac Heinner HVC-MBL1400-V2, putere: 700W, putere de abrsorbtie: 170W, putree variabila, tija telescopica din metal, 1 perie de praf si accesoriu 2 in 1 pentru spatii ginsute, capacitate sac textil: 3L, filtru HEPA 12, retragere automata cablu de alimentare, lungime cablu: 5m, nivel de zgomot: 76dB, garantie: 36 luni

Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metal |
| Performanta curatarii covoarelor | Clasa D |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Clasa A |
| Emisii de praf | Clasa A |
| Functii | Derulator automat cablu Variator de putere |
| Tehnologie | HEPA |
| Greutate | 5.36 Kg |
| Culoare | Albastru |
Specificatii tehnice
| Putere | 700 W |
| Putere de aspirare | 170 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Capacitate colectare | 3 l |
| Lungime cablu | 5 m |
Filtrare & Accesorii
| Tip sac | Textil |
| Filtru evacuare | HEPA 12 |
| Accesorii incluse | Perie standard Accesoriu pentru spatii inguste |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.