NOU
Aspirator fara sac Heinner HVC-MC700WB, Putere 700W, Capacitate 2L, Filtru Hepa 10, Albastru/Alb
219,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aspirator fara sac Heinner Cyell HVC-MC700WB, Sistem ciclonic, Filtru HEPA 10, Putere: 700W, Putere de aspirare: >140W, Capacitate: 2L, Tija din plastic, Accesorii pentru spatii inguste, Retragere automata a cablului de alimentare, Lungime cablu: 5m, Nivel de zgomot: 76dB, Culoare: albastru/alb, Garantie: 36 luni

Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Plastic |
| Performanta curatarii covoarelor | Clasa D |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Clasa A |
| Emisii de praf | Clasa A |
| Functii | Protectie supraincalzire |
| Tehnologie | HEPA |
| Adancime | 37 cm |
| Latime | 27 cm |
| Inaltime | 29 cm |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Culoare | Alb Albastru |
Specificatii tehnice
| Putere | 700 W |
| Putere de aspirare | 140 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Capacitate colectare | 2 l |
| Lungime cablu | 5 m |
Filtrare & Accesorii
| Filtru evacuare | HEPA 10 |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spatii inguste |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.