NOU
Aspirator cu sac Heinner HVC-MS700KP Putere 700W, Capacitate 3L, Variator putere, Maro
293,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aspirator cu sac Heinner Koperry HVC-MS700KP, Operare silentioasa – 67dB, Putere: 700W, Putere de aspirare: >160W, Sac textil: 3L, Putere variabila, Indicator sac plin, Tija telescopica din metal, Filtru HEPA 12, Cablu de alimentare: 7 m, Accesorii spatii inguste, Retragere automata a cablului de alimentare, Culoare: maro

Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metal |
| Performanta curatarii covoarelor | Clasa C |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Clasa A |
| Emisii de praf | Clasa A |
| Functii | Derulator automat cablu Variator de putere |
| Culoare | Maro |
Specificatii tehnice
| Putere | 700 W |
| Putere de aspirare | 160 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 69 dB |
| Capacitate colectare | 3 l |
| Lungime cablu | 7 m |
Filtrare & Accesorii
| Tip sac | Textil |
| Filtru evacuare | HEPA 12 |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.