NOU
Hota telescopica Heinner HTCH-MD600GBK, Latime 60cm, Putere de absorbtie 630m3/h, 2 trepte de viteza, Lumina LED, 2 filtre aluminiu, Negru/Sticla
467,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Hota telescopica Heinner HTCH-MD600GBK, Latime 60cm, Putere maxima de absorbtie: 630 m3/h, 2 trepte de viteza, Motor: 1 x 215W, Lumina LED: 1 x 1.5W, 2 filtre aluminiu, Diametru tub de evacuare: 150 mm, Dimensiuni (LxAxH): 59.5×30.8×25.5 cm, Culoare: negru+sticla, Garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Design | Telescopica |
| Metoda de ventilare | Evacuare |
| Material | Sticla |
| Tip filtru | Filtru lavabil |
| Numar filtre | 2 |
| Material filtru | Aluminiu |
| Tip lumina | LED |
| Numar becuri | 1 |
| Functii | Iluminare |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | 2 x Filtru |
Caracteristici tehnice
| Debit maxim de aer absorbit | 630 m³/h |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Putere | 215 W |
| Trepte putere | 2 |
| Numar motoare | 1 |
Eficienta si durabilitate
| Clasa eficienta energetica | Clasa C |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa C |
| Eficienta iluminare | Clasa A |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa D |
| Consum anual energie | 93 kWh |
Dimensiuni
| Inaltime | 308 mm |
| Latime | 595 mm |
| Adancime | 255 mm |
| Diametru burlan de aerisire | 150 mm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.