Hota decorativa Heinner DCH-650GX, Putere de absorbtie 610 mc/h, Latime 60cm, Clasa D, Iluminare LED, Inox+Sticla
Descriere
Hota decorativa Heinner DCH-650GX, 60cm, Design "T-Shape", Putere maxima de absorbtie: 610 m3/h, 3 trepte de viteza, Motor: 1 x 190W, Lumina LED: 2 x 2W, 1 filtru aluminiu, Butoane tip “push”, Diametru tub de evacuare: 150 mm, Dimensiuni (LxAxI): 60x50x(55-103) cm, Culoare: inox+Sticla
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Design | Decorativa |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Material | Inox Sticla termorezistenta |
| Tip filtru | Filtru lavabil |
| Material filtru | Aluminiu |
| Tip lumina | LED |
| Numar becuri | 2 |
| Functii | Iluminare |
| Culoare | Argintiu |
Caracteristici tehnice
| Debit minim de aer absorbit | 423 m³/h |
| Debit maxim de aer absorbit | 610 m³/h |
| Nivel zgomot | 68 dB 72 dB |
| Putere | 190 W |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Numar motoare | 1 |
Eficienta si durabilitate
| Clasa eficienta energetica | Clasa C |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa D |
| Eficienta iluminare | Clasa A |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa C |
| Consum anual energie | 90.3 kWh |
Dimensiuni
| Latime | 60 cm |
| Diametru burlan de aerisire | 150 mm |
| Inaltime minima de instalare | 65 cm |
| Greutate | 11 Kg |
Detalii
Ce spun clientii
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.