Hota telescopica Heinner HTCH-F400WH, Putere de absorbtie 358.4 m3/h, 1 motor, Iluminare LED, 59.5 cm, Alb
Descriere
Hota telescopica Heinner HTCH-F400WH, 60cm, Putere maxima de absorbtie: 358.4m3/h, 2 trepte de putere, Motor: 1 x 65W, Lumina LED: 1 x 2W, 2 filtre aluminiu, Diametru tub evacuare: 150 mm, Dimensiuni (LxAxI): 59.5x(30-46.3)x22.5 cm, Culoare: Alb
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Design | Telescopica |
| Metoda de ventilare | Evacuare Recirculare |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Material | Metal |
| Tip filtru | Filtru lavabil Filtru cu carbune activ |
| Numar filtre | 2 |
| Material filtru | Aluminiu |
| Tip lumina | LED |
| Numar becuri | 1 |
| Functii | Iluminare |
| Culoare | Alb |
Caracteristici tehnice
| Debit maxim de aer absorbit | 358.4 m³/h |
| Nivel zgomot | 61 dB |
| Putere | 89 W |
| Trepte putere | 2 |
| Numar motoare | 1 |
Eficienta si durabilitate
| Clasa eficienta energetica | Clasa B |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa D |
| Eficienta iluminare | Clasa G |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa C |
| Consum anual energie | 69.8 kWh |
Dimensiuni
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 22.5 cm |
| Diametru burlan de aerisire | 150 mm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.