NOU
Hota decorativa Heinner DCH-650TIX, Latime 60cm, Putere absorbtie 595.8m3/h, Control touch, Timer, Iluminare LED, Inox + Sticla neagra
715,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Hota decorativa Heinner DCH-650TIX, 60cm, Design “T-Shape”, Putere maxima de absorbtie: 595.8 m³/h, 3 trepte de viteza, Motor: 1 x 190W, Lumina LED: 2 x 1.5W, 2 filtre aluminiu, Control touch, Diametru tub evacuare: 150mm, Dimensiuni (LxAxI): 60×50.5x(45-83) cm, Culoare: Inox+Sticla neagra, Garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Design | Decorativa |
| Metoda de ventilare | Evacuare |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Material | Inox |
| Tip filtru | Filtru lavabil |
| Numar filtre | 2 |
| Material filtru | Aluminiu |
| Tip lumina | LED |
| Numar becuri | 2 |
| Functii | Temporizator |
| Culoare | Argintiu |
Caracteristici tehnice
| Debit maxim de aer absorbit | 585.8 m³/h |
| Nivel zgomot | 70 dB 58 dB |
| Putere | 190 W |
| Trepte putere | 3 |
| Numar motoare | 1 |
Eficienta si durabilitate
| Clasa eficienta energetica | Clasa B |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa B |
| Eficienta iluminare | Clasa A |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa C |
| Consum anual energie | 58 kWh |
Dimensiuni
| Inaltime | 50.5 cm |
| Latime | 60 cm |
| Latime incastrare | 60 cm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.