NOU
Aspirator vertical cu functie de mop 3 in 1 HEINNER ONE4FLOOR HSVC-M18WH3IN1, Putere 180W, 2 viteze, Autonomie 35min, 2 recipiente apa (curata/colectare), Alb
888,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aspirator vertical cu functie mop 3 in 1 Heinner One4Floor HSVC- M18WH3in1, aspirare, spalare, mop, sistem autocuratare, putere: 180W si 2 viteze, 2500mAh, 2,000RPM, putere absorbtie: 18W, comenzi ON/OFF, MODE si autocuratare pe maner, autonomie: 35/21 min, 2 recipiente apa (curate/colectare): 600/400ml, accesorii: suport depozitare verticala, perie curatare, incarcator, nivel zgomot: 80dB, alb, garantie: 36 luni

Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator vertical cu spalare |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata Umeda |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tehnologie | Autocuratare |
| Culoare | Alb |
Specificatii tehnice
| Putere | 180 W |
| Autonomie acumulator | 35 min 21 min |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Capacitate colectare | 600 ml 400 ml |
Filtrare & Accesorii
| Accesorii incluse | Perie standard Suport pentru perete Incarcator |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.