NOU
Aspirator vertical Heinner V-Go Max HSVC-MB22.2BL, Filtrare ciclonica, Acumulator 22.2V, Putere: 300W, 3 Viteze, Negru/Albastru
398,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aspirator vertical Heinner V-Go Max HSVC-MB22.2BL, sistem filtrare ciclonic, acumulator Li 22.2V, utilizare dubla: aspirator de mana si vertical, motor BLDC, 100,000RPM, putere: 300W si 3 viteze, putere absorbtie: 90W, autonomie: 10/20 min, 2 moduri aspirare, perie electrica cu lumini LED, capacitate rezervor praf: 0.7 litri, durata incarcare: 4-6 ore, filtru HEPA, accesorii: acc spatii inguste, perie textile, suport montare pe perete, incarcator, negru/albastru, garantie: 36 luni

Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tehnologie | Ciclonica |
| Culoare | Negru Albastru |
Specificatii tehnice
| Putere | 300 W |
| Putere de aspirare | 90 W |
| Tensiune alimentare | 22.2 V |
| Autonomie acumulator | 10 min 20 min 60 min |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Capacitate colectare | 0.7 l |
Filtrare & Accesorii
| Accesorii incluse | Perie speciala Accesoriu pentru spatii inguste Suport pentru perete Incarcator |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.