NOU
Aspirator vertical Heinner VertiClean Pro HSVC-MBD25.9S, Putere 450W, Acumulator Li-Ion 25.9V, 3 viteze, Filtrare ciclonica, Autonomie max 20min, Display LED, Argintiu
852,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aspirator vertical Heinner Verticlean Pro HSVC-MBD25.9S, Sistem filtrare ciclonic, Acumulator Li: 25.9V, Utilizare dubla: aspirare de mana sau vertical, Motor BLDC, 120,000 RPM, Putere: 450W si 3 viteze, Putere absorbtie: 140W, Autonomie (max, low): 10/20 min, Display LED cu indicatori mod aspirare, Status acumulator, Erori, Senzor detectare praf si ajustare viteza de aspirare, 4 moduri de aspirare, Perie electrica cu lumini LED, Capacitate recipient praf: 0.7L, Timp incarcare: 4-6 ore, Filtru HEPA, Accesorii: spatii inguste, perie textile, suport montare perete, incarcator, suport depozitare vertical, extensie spatii inguste, Nivel zgomot: 84dB, Culoare: argintiu, Garantie: 36 luni

Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tehnologie | Ciclonica |
| Culoare | Argintiu |
Specificatii tehnice
| Putere | 450 W |
| Putere de aspirare | 140 W |
| Tensiune alimentare | 25.9 V |
| Autonomie acumulator | 10 min 20 min 60 min |
| Capacitate colectare | 0.7 l |
Filtrare & Accesorii
| Accesorii incluse | Perie speciala Accesoriu pentru spatii inguste Suport pentru perete Incarcator |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.