NOU
Aspirator vertical Heinner HSVC-M21.6RD, Putere 150W, Acumulator Li-Ion 21.6V, Filtrare ciclonica, Dubla utilizare: de mana sau vertical, 2 viteze, Autonomie max 30 min, Rosu
463,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aspirator vertical Heinner Red Twilight HSVC-M21.6RD, sistem de filtrare ciclonic, dubla utilizare: aspirator de mana si vertical, acumulator cu Litiu: 21,6 V, putere: 150 W și 2 viteze, putere absorbtie: 9kPa, motor DC, capacitate recipient praf: 0,6 L, perie electrica cu lumini LED, durata de incarcare: 4-6 ore, autonomie mod max: 15 min, autonomie mod low: 32 min, suport montare perete, accesoriu spatii inguste, perie canapele, nivel de zgomot: 80dB, garantie: 36 luni

Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tehnologie | Filtrare ciclonica |
| Culoare | Rosu |
Specificatii tehnice
| Putere | 150 W |
| Tensiune alimentare | 21.6 V |
| Autonomie acumulator | 15 min 30 min |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
Filtrare & Accesorii
| Accesorii incluse | Perie speciala Accesoriu pentru spatii inguste Suport pentru perete |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.