RESIGILAT – FRIGIDER CU DOUA USI HEINNER HF-205SWDF+, Clasa F, 205L, Dozator de apa, Iluminare LED, H 143.4cm, Argintiu
999,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original, open box. Produsul are o mica denivelare pe partea stanga spate.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 2 |
| Volum net total | 205 l |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Sistem racire | Static |
| Culoare | Argintiu |
Detalii frigider
| Volum net frigider | 165 l |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Accesorii incluse | Suport oua |
| Material rafturi | Sticla |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Dozator apa | Da |
Detalii congelator
| Volum net congelator | 41 l |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar compartimente | 2 |
Caracteristici cheie
| Functii | Dozator apa Lumina LED Control mecanic cu termostat ajustabil |
Energie & Performanta
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Consum anual energie | 221 kWh |
Dimensiuni
| Inaltime | 143.4 cm |
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 54.2 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-HF-205SWDF+_resig415
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.