RESIGILAT – COMBINA FRIGORIFICA HEINNER HC-V270BKWDE++, Clasa E, 268L, Iluminare LED, Dozator de apa, H 170cm, Negru
Descriere
Produsul are ambalajul original, deteriorat, prezinta zgarieturi si urme de matuire, sertarul mare de pe usa este zgariat, capacul deasupra usii de la frigider (care mascheaza suruburile) este spart.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Volum net total | 268 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Tava pentru gheata |
| Culoare | Negru |
Specificatii tehnice
| Tehnologie | Less Frost |
| Sistem racire | FrostLess |
| Consum anual energie | 221 kWh |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
Frigider
| Volum net frigider | 184 l |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Material rafturi | Sticla securizata |
Congelator
| Volum net congelator | 84 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Capacitate de inghet / 24h | 3.9 Kg |
Functii & siguranta
| Dozator apa | Da |
| Functii | Iluminare LED Congelare Rapida Control mecanic cu termostat ajustabil |
Dimensiuni
| Latime | 54 cm |
| Adancime | 59.5 cm |
| Inaltime | 170 cm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.