RESIGILAT – FRIGIDER CU DOUA USI HEINNER HF-205F+, Clasa F, 205L, IIuminare LED, 3 rafturi de sticla, H 143.4cm, Alb
879,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul are ambalajul original deteriorat. Produsul este usor lovit in lateral dreapta.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 2 |
| Volum net total | 205 l |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Culoare | Alb |
Detalii frigider
| Volum net frigider | 165 l |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru oua Pentru sticle |
| Material rafturi | Sticla |
| Dozator apa | Nu |
Detalii congelator
| Volum net congelator | 41 l |
Caracteristici cheie
| Tehnologie | Led |
| Functii | Iluminare LED Termostat ajustabil |
Energie & Performanta
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Consum anual energie | 221 kWh |
Dimensiuni
| Inaltime | 143.4 cm |
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 54.2 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-HF-205F+_resig454
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.