RESIGILAT – FRIGIDER CU DOUA USI HEINNER HF-V213E++, Clasa E, 213L,Control mecanic, Termostat ajustabil, Iluminare LED, Alb
899,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul are ambalajul original deteriorat si este lovit la usa frigiderului.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 2 |
| Volum net total | 213 l |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Sistem racire | FrostLess |
| Culoare | Alb |
Detalii frigider
| Volum net frigider | 171 l |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Material rafturi | Sticla |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Dozator apa | Nu |
Detalii congelator
| Volum net congelator | 41 l |
| Numar compartimente | 1 |
Caracteristici cheie
| Functii | Lumina interioara LED Control mecanic cu termostat reglabil |
Energie & Performanta
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 41 dB |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Consum anual energie | 173 kWh |
Dimensiuni
| Inaltime | 144 cm |
| Latime | 54 cm |
| Adancime | 57 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-HF-V213E++_resig93
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.