RESIGILAT – COMBINA FRIGORIFICA HEINNER HC-V268SE++, Clasa E, 268L, Sistem racire Less Frost, Control mecanic, Argintiu
1.199,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original, open box, este functional, are toate accesoriile, fara zgarieturi si lovituri.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Volum net total | 268 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru oua |
| Accesorii incluse | Tava pentru gheata |
| Culoare | Argintiu |
Specificatii tehnice
| Tehnologie | Less Frost |
| Sistem racire | FrostLess |
| Consum anual energie | 221 kWh |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
Frigider
| Volum net frigider | 184 l |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Material rafturi | Sticla securizata |
Congelator
| Volum net congelator | 84 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Capacitate de inghet / 24h | 3.9 Kg |
Functii & siguranta
| Dozator apa | Nu |
| Functii | Iluminare LED Super congelare |
Dimensiuni
| Latime | 54 cm |
| Adancime | 59.5 cm |
| Inaltime | 170 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-HC-V268SE++_resig505
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.