RESIGILAT – COMBINA FRIGORIFICA HEINNER HC-H273BKA+, Clasa A+, 273L, Control mecanic, H 175.7cm, Negru
1.149,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original dar ambalajul este deteriorat si a fost reambalat in folie. Produsul are mici zgarieturi pe partea stanga lateral sus
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Tip display | LCD |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Volum net total | 273 l |
| Volum total brut | 282 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Culoare | Negru |
Specificatii tehnice
| Sistem racire | Static |
| Consum anual energie | 248 kWh |
| Clasa climatica | N, ST |
| Agent racire | R600A |
Frigider
| Volum net frigider | 205 l |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Material rafturi | Sticla |
Congelator
| Volum net congelator | 68 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
Dimensiuni
| Latime | 58 cm |
| Adancime | 55 cm |
| Inaltime | 176 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-HC-H273BKA+_resig791
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.