RESIGILAT – COMBINA FRIGORIFICA HOTPOINT HA70BE31X, Clasa F, 462L, Full No Frost, H 195cm, Inox
3.299,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul nu are ambalajul original, este reambalat in folie, este fara zgaraieturi sau lovituri.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Tip display | Touchscreen |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Nivel zgomot | 43 dB |
| Volum net total | 462 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru sticle |
| Culoare | Argintiu |
Specificatii tehnice
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | Full No Frost |
| Consum anual energie | 364 kWh |
| Clasa climatica | SN-N-ST-T |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
Frigider
| Volum net frigider | 309 l |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Material rafturi | Sticla |
Congelator
| Volum net congelator | 153 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Capacitate de inghet / 24h | 12 Kg |
Functii & siguranta
| Dozator apa | Nu |
| Functii | Temperatura reglabila Racire rapida Congelare Rapida |
Dimensiuni
| Latime | 70 cm |
| Adancime | 76 cm |
| Inaltime | 195 cm |
| Lungime cablu | 2.17 m |
| Greutate | 84 Kg |
Detalii
SKU
MKTBRI-HA70BE31X_resig519
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.