Plita incorporabila Heinner HBHI-M2ZBSTC, Inductie, 2 zone de gatit, Latime 30cm, Boost, Control Touch, Timer, Sticla neagra
Descriere
Plita incorporabila Heinner HBHI-M2ZBSTC, Inductie, 2 Zone de gatit, Boost 2 zone, Control Touch-Glisare, Timer, Oprire automata, Protectie copii, Detectare automata a vasului de gatit, Indicator de caldura reziduala, Putere: 3500W, Dimensiuni (LXA): 28.8X52 cm, Culoare: Sticla neagra
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip plita | Inductie |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 3500 W |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Material | Sticla |
| Functii | Oprire automata Temporizator Protectie copii Detectare automata a vasului de gatit Heat booster Indicator de caldura reziduala Functie Bridge |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Plita |
Caracteristici tehnice
| Numar zone gatire | 2 |
Dimensiuni
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 52 cm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.