NOU
Plita incorporabila Heinner HBH-M402IEGBK, Gaz, 4 arzatoare, Latime 60cm, Aprindere electrica, Sticla neagra
462,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Plita incorporabila HeinnerHBH-M402IEGBK, Alimentare gaz, 4 arzatoare, Gratar email, Control lateral, Aprindere electrica, Dispozitiv de siguranta, Duze GPL incluse, Dimensiuni (LXA): 60X51 cm, Sticla neagra, Garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | Gaz natural |
| Tip plita | Standard |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Pozitionare panou comanda | Deasupra |
| Material | Sticla |
| Functii | Sistem aprindere Protectie impotriva scurgerilor de gaze |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Plita Duze GPL incluse |
Caracteristici tehnice
| Numar arzatoare | 4 |
| Numar zone gatire | 4 |
Dimensiuni
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 51 cm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.