NOU
Plita incorporabila Heinner HBH-M705IWFGBK, Gaz, 5 arzatoare, Latime 75cm, Gratar fonta, Wok, Aprindere electrica, Sticla neagra
747,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Plita incorporabila Heinner HBH-M705IWFGBK, Alimentare cu gaz, 5 arzatoare, Arzator WOK, Gratar fonta, Control frontal, Aprindere electrica, Dispozitiv de siguranta, Duze GPL incluse, Dimensiuni (LXA): 75X51 cm, Sticla neagra, Garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | Gaz natural |
| Tip plita | Standard |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Material | Sticla |
| Functii | Sistem aprindere Protectie impotriva scurgerilor de gaze |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Plita Duze GPL incluse |
Caracteristici tehnice
| Numar arzatoare | 5 |
| Arzator Wok | 1 |
Dimensiuni
| Latime | 75 cm |
| Adancime | 51 cm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.