Espressor Heinner Charm HEM-200BG, 800W, 3.5Bar, Filtru inox, 250ml, Visiniu
Descriere
Espressor Heinner Charm HEM-200BG, putere: 800 W, capacitate rezervor detasabil transparent : 250 ml, presiune pompa: 3.5 bar, termometru frontal pentru apa, optiuni preparare: espresso si cappuccino, tavita de scurgere detasabila, boiler din aliaj de aluminiu, filtru din inox pentru 4 cesti de cafea, culoare: visiniu
Caracteristici generale
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Material carcasa | Plastic Metal |
| Functii | Tava de scurgere detasabila Rezervor apa detasabil Sistem cappuccino |
| Accesorii incluse | Tava detasabila |
| Culoare | Visiniu |
Specificatii tehnice
| Putere | 800 W |
| Presiune pompa | 3.5 bar |
| Capacitate rezervor apa | 0.25 l |
Dimensiuni
| Latime | 23 cm |
| Adancime | 30.5 cm |
| Inaltime | 30.5 cm |
| Greutate | 1.91 Kg |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.