Espressor Heinner HEM-850BKSL, Putere 850W, Capacitate 1.5L, 15bar, filtru dublu din inox, Negru/Argintiu
Descriere
Espresor Heinner HEM-850BKSL, pompa presiune 15 bar, filtrul dublu din inox, preparare espresso si spuma de lapte, capacitate rezervor detasabil 1.5L, tavita scurgere detasabila, protectie supraincalzire, valva de siguranta presiune, putere 850W, negru
Caracteristici generale
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Espresso |
| Numar produse preparate | 1 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Material carcasa | Inox |
| Functii | Protectie supraincalzire Tava de scurgere detasabila |
| Culoare | Negru Argintiu |
Specificatii tehnice
| Putere | 850 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.5 l |
Dimensiuni
| Latime | 24 cm |
| Adancime | 35.5 cm |
| Inaltime | 27.1 cm |
| Greutate | 2.8 Kg |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.