NOU
Espressor Heinner HEM-1100CR, Putere 1100W, Presiune 15Bar, Capacitate 1.25L, Crem
299,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Espresor Heinner HEM-1100CR, presiune: 15 bar, boiler aluminiu turnat, rezervor detasabil: 1.25L, filtru dublu din inox pentru 2 cesti, termometru inclus, tavita pentru apa detasabila, optiuni pentru espresso si cappuccino, buton pentru ajustarea nivelului de spuma, culoare crem, garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Material carcasa | Inox Plastic |
| Functii | Protectie supraincalzire Indicator luminos Indicator nivel apa Sistem anti-alunecare Tava de scurgere detasabila Rezervor apa detasabil Sistem cappuccino |
| Culoare | Crem |
Specificatii tehnice
| Putere | 1100 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.25 l |
Dimensiuni
| Latime | 20 cm |
| Adancime | 28.8 cm |
| Inaltime | 31.4 cm |
| Greutate | 3.58 Kg |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.