NOU
Cuptor cu microunde incorporabil Heinner HMW-MDBI20MIX, Putere 800W, Capacitate 20L, Control mecanic, Inox/Negru
462,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Cuptor cu microunde incorporabil Heinner HMW-MDBI20MIX, Capacitate: 20L, Control mecanic, Putere cuptor: 800W, 5 trepte de putere, Timer, Timp maxim de gatire: 35 min, Functie decongelare, Semnal sonor la finalizarea programului, Diametru platou rotativ: 245 mm, Dimensiuni (LxAxI): 59.5×34.5×38.8 cm, Culoare: inox/negru, Garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Programe predefinite | Dezghetare |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stanga |
| Capacitate | 20 l |
| Functii | Temporizator Semnal sonor la finalizarea programului |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru Argintiu |
Specificatii tehnice
| Putere | 800 W |
| Trepte putere | 5 |
Dimensiuni
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 34.5 cm |
| Inaltime | 38.8 cm |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.