Cuptor cu microunde Fram FMW-MD20DRCR, Capacitate 20L, Putere 800W, Control digital, Display digital, Crem
Descriere
Cuptor cu microunde Fram FMW-MD20DRCR, Capacitate 20L, Control digital, Putere CUPTOR 800W, AFISAJ Digital, 5 TREPTE de Putere, Timer, TIMP MAXIM de GATIRE 95 min, Functie Decongelare, SEMNAL SONOR LA FINALIZAREA PROGRAMULUI, Diametru PLATOU ROTATIV 255MM, Dimensiuni ( LXAXI): 44 X 36 X 25.9 cm, Culoare: CREM
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Programe predefinite | Dezghetare Incalzire |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | Stanga |
| Capacitate | 20 l |
| Functii | Temporizator Blocare acces copii Semnal sonor la finalizarea programului Incalzire rapida |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
| Culoare | Crem |
Specificatii tehnice
| Putere | 800 W |
| Trepte putere | 5 |
Dimensiuni
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 36 cm |
| Inaltime | 25.9 cm |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.