NOU
Cuptor cu microunde Heinner HMW-MD20MWH, 20L, Control mecanic, 700W, Alb
281,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Cuptor cu microunde Heinner HMW-MD20MWH, capacitate 20 litri, control mecanic, putere cuptor 700 W, 5 trepte de putere, timer, timp maxim de gatire 35 min, functie decongelare, diametru platou rotativ 255 mm, dimensiuni (LxAxI): 44×33.6×25.9 cm, culoare alb, garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Programe predefinite | Dezghetare Incalzire |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stanga |
| Capacitate | 20 l |
| Functii | Temporizator Semnal sonor la finalizarea programului |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
| Culoare | Alb |
Specificatii tehnice
| Putere | 700 W |
| Trepte putere | 5 |
Dimensiuni
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 33.6 cm |
| Inaltime | 25.9 cm |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.