Cuptor cu microunde Fram FMW-20DGBL, Putere 700W, Capacitate 20L, Digital, Grill 800W, 5 Nivele de putere, Functie decongelare, Bleu
Descriere
Cuptor cu microunde Fram FMW-20DGBL, Capacitate 20L, Control digital, Display LED, Putere cuptor 700W, Putere grill 800W, 5 trepte de putere, 8 programe de gatire automate, Timer, Timp maxim de gatire 60 min, Functie decongelare, Semnal sonor la finalizarea programului, Blocare acces copii, Diametru platou rotativ 245mm, Usa cu maner cromat, Dimensiuni ( LxAxI): 45.1x35x25.8 cm, Culoare: Bleu
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde Grill |
| Programe predefinite | Dezghetare Incalzire |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | Stanga |
| Capacitate | 20 l |
| Functii | Blocare acces copii Semnal sonor la finalizarea programului |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
| Culoare | Albastru deschis |
Specificatii tehnice
| Putere | 700 W |
| Trepte putere | 5 |
| Putere grill | 800 W |
Dimensiuni
| Diametru platou rotativ | 245 mm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.