NOU
Aparat de calcat vertical Heinner HGS-1600BK, 1630W, Rezervor detasabil 250ml, Negru
119,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aparat de calcat vertical Heinner Black Tulip HGS-1600BK, putere maxima: 1630W, calcare verticala, talpa inox, jet de abur continuu, rezervor detasabil, perie pentru pulovere, debit de abur: 20g/min, capacitate rezervor apa: 250ml, negru, garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip produs | Aparat de calcat cu aburi |
| Tip | Vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Oprire automata Rezervor apa detasabil |
| Continut pachet | 1 x perie 1 x Aparat de calcat cu abur |
| Culoare | Negru Mov |
Specificatii tehnice
| Putere | 1630 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate recipient apa | 250 ml |
| Material talpa | Inox |
| Debit jet abur (g/min) | 20 |
Dimensiuni
| Lungime | 29 cm |
| Latime | 12 cm |
| Inaltime | 15.4 cm |
| Greutate | 0.86 Kg |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.