Fier de calcat Heinner HSI-2400RD, Putere 2000-2400W, Rezervor apa 380ml, Talpa cu invelis ceramic, Rosu
Descriere
Fier de calcat Heinner HSI-2400RD, display LED, Calcare uscata/spray/jet de abur, Talpa ceramica, Auto-oprire, Functie anti-picurare, Functie anti-calcar, Auto-curatare, Capacitate rezervor apa: 380ml, Putere: 2000-2400W, Culoare: rosu, Garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip produs | Fier de calcat |
| Tip | Orizontal |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Sistem Anti-picurare Auto-curatare Anticalcar Oprire automata |
| Continut pachet | 1 x Fier de calcat |
| Tehnologie | Afisaj Led |
| Culoare | Rosu |
Specificatii tehnice
| Putere | 2400 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate recipient apa | 380 ml |
| Material talpa | Ceramic |
Dimensiuni
| Lungime | 310 mm |
| Latime | 120 mm |
| Inaltime | 169 mm |
| Greutate | 1.4 Kg |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.