NOU
Fier de calcat Aquamarinne Heinner HSI-2400AQ, Putere 2400W, Talpa ceramica, Bleu
67,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Fier de calcat Aquamarinne Heinner HSI-2400AQ, Talpa din ceramica, Calcare uscata/cu abur/cu jet/spray, Auto-curatare, Anti-picurare, Anti- calcar, Rezervor apa: 260 ml, Debit de abur: 16+-4g/min, Jet de abur: 108g/min, Putere: 2400W, Garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip produs | Fier de calcat |
| Tip | Orizontal |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Sistem Anti-picurare Auto-curatare Anticalcar Termostat |
| Continut pachet | Fier de calcat |
| Culoare | Albastru |
Specificatii tehnice
| Putere | 2400 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate recipient apa | 0.26 l |
| Material talpa | Ceramic |
| Debit abur (g/min) | 16 |
| Debit jet abur (g/min) | 108 |
Dimensiuni
| Lungime | 29 cm |
| Latime | 12.1 cm |
| Inaltime | 15 cm |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 1.46 Kg |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.