RESIGILAT – CONGELATOR HEINNER HFF-N165SF+, Clasa F, 165L, 5 sertare, Control mecanic, H 143.4cm, Argintiu
999,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original, open box, are toate accesoriile, la usa congelatorului spre partea de jos are o mica denivelare
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Culoare | Argintiu |
Specificatii tehnice
| Consum anual energie | 213 kWh |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
Congelator
| Volum net congelator | 165 l |
| Volum total brut | 165 l |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar compartimente | 5 |
| Capacitate de inghet / 24h | 9 Kg |
Functii & siguranta
| Functii | Control mecanic cu termostat ajustabil |
Dimensiuni
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 58.8 cm |
| Inaltime | 143.4 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-HFF-N165SF+_resig472
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.