RESIGILAT – CONGELATOR HEINNER HFF-N165F+, Clasa F, 165L, 5 Sertare, Control mecanic, Termostat ajustabil, H 143.4cm, Alb
949,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul are ambalajul original deteriorat. Produsul este lovit lateral dreapta si la coltul de sus din stanga, este zgariat si are vopseaua luata lateral stanga, langa usa.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Culoare | Alb |
Specificatii tehnice
| Sistem racire | Static |
| Consum anual energie | 236 kWh |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
Congelator
| Volum net congelator | 165 l |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar compartimente | 5 |
| Capacitate de inghet / 24h | 7.6 Kg |
Functii & siguranta
| Functii | Control mecanic cu termostat ajustabil |
Dimensiuni
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 58.8 cm |
| Inaltime | 143.4 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-HFF-N165F+_resig421
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.