RESIGILAT – CONGELATOR HEINNER HFF-N186NF+, Clasa A+, 186L, 6 sertare, No Frost, Control electronic, Functie super-congelare, Alb
1.399,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original, open box, este lovit la colt pe partea dreapta si stanga spate, lovit lateral dreapta, muchia.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Nivel zgomot | 43 dB |
| Culoare | Alb |
Specificatii tehnice
| Sistem racire | Full No Frost |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
Congelator
| Volum net congelator | 186 l |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Numar compartimente | 6 |
| Capacitate de inghet / 24h | 15 Kg |
Functii & siguranta
| Functii | Congelare rapida |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
Dimensiuni
| Latime | 55.9 cm |
| Adancime | 61.4 cm |
| Inaltime | 169.1 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-HFF-N186NF+_resig437
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.