NOU
Hota traditionala Heinner CH-400-BRW, Latime 60cm, Putere de absorbtie 326.4 mc/h, 2 motoare, Maro
269,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Hota traditionala Heinner CH-400-BRW, Latime 60 cm, Putere maxima de absorbtie: 326.4 m3/h, 3 trepte de viteza, Motor: 2 x 60W, Lumina LED: 1 x 2W, 2 filtre aluminiu, Panou sticla frontal, Butoane tip “push”, Diametru tub de evacuare: 120 mm, Dimensiuni (LxAxI): 60x50x15 cm, Culoare: Maro, Garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Design | Conventionala |
| Metoda de ventilare | Recirculare |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip filtru | Filtru lavabil |
| Numar filtre | 2 |
| Material filtru | Aluminiu |
| Tip lumina | LED |
| Numar becuri | 1 |
| Culoare | Maro |
Caracteristici tehnice
| Debit minim de aer absorbit | 219 m³/h |
| Debit maxim de aer absorbit | 326.4 m³/h |
| Nivel zgomot | 70 dB |
| Putere | 160 W |
| Trepte putere | 2 |
| Numar motoare | 2 |
Eficienta si durabilitate
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa F |
| Eficienta iluminare | Clasa A |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa C |
| Consum anual energie | 101 kWh |
Dimensiuni
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 50 cm |
| Diametru burlan de aerisire | 120 mm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.