NOU
Cantar de bucatarie Heinner HKS-5SS, Bol 5Kg, Functie tara, Functie cantarire lichide, 1g, Display LCD, Inox
71,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Cantar de bucatarie Heinner Optim 5 HKS-5SS, design din inox, capacitate maxima: 5kg, functie tara (zero), functie cantarire lichide (apa, lapte), gradare: 1g, display LCD, pornire / oprire automata, indicator baterie descarcata, indicator depasire greutate, baterii: 2 X AAA, garantie: 36 luni

Caracteristici principale
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Inox |
| Material recipient | Inox |
| Baterii necesare | 2 x 1.5V AAA |
| Functii | Oprire automata Display LCD Indicator baterie descarcata Cantarire lichide Indicator suprasarcina Functia Tara |
| Culoare | Argintiu |
Specificatii tehnice
| Greutate maxima cantarire | 5 Kg |
| Greutate minima cantarire | 1 g |
| Unitate de masura | Grame - g |
| Acuratete cantarire | 1 g |
Dimensiuni
| Lungime | 120 mm |
| Latime | 190 mm |
| Inaltime | 178 mm |
| Greutate | 0.53 Kg |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.