NOU
Cantar de bucatarie Heinner HKS-5SL, 5Kg, Tara, Functie cantarire lichide, 1g, Display LCD, Argintiu
44,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Cantar de bucatarie Heinner HKS-5SL, capacitate: 5kg, baza din inox, functie zero, functie cantarire lichide, gradare: 1g, display LCD, pornire/oprire automata, indicator baterie descarcata, indicator depasire greutate, baterii: 1 X 3V CR2032 Li

Caracteristici principale
| Utilizare | Rezidential |
| Material recipient | Plastic |
| Baterii necesare | 1 x 3V CR2032 Litiu |
| Functii | Oprire automata Display LCD Indicator baterie descarcata Cantarire lichide Indicator suprasarcina Functia Tara |
| Culoare | Argintiu |
| Continut pachet | Bol 1 x Cantar bucatarie 1 x Baterie 3V CR2032 |
Specificatii tehnice
| Greutate maxima cantarire | 5 Kg |
| Greutate minima cantarire | 1 g |
| Unitate de masura | Grame - g |
| Acuratete cantarire | 1 g |
Dimensiuni
| Greutate | 1 Kg |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.