RESIGILAT – ARAGAZ MIXT GORENJE K5341WJ, 50x60cm, 4 arzatoare gaz, Cuptor electric, 9 functii, Clasa A, Grill, Alb
1.549,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original, produsul nu prezinta lovituri, zgarieturi.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip plita | Standard |
| Alimentare plita | Gaz |
| Alimentare cuptor | Electric |
| Tip aprindere | Electrica |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Material capac | Metal |
| Functii | Temporizator Protectie impotriva accesului copiilor Cuptor iluminat |
| Culoare | Alb |
Specificatii tehnice plita
| Numar arzatoare | 4 |
| Arzator mare | 1 |
| Arzator mic | 1 |
| Arzator normal | 2 |
| Putere arzator mare | 3 kW |
| Putere arzator mic | 1 kW |
| Putere arzator normal | 1.9 kW |
Specificatii tehnice cuptor
| Numar cuptoare | 1 |
| Volum cuptor | 62 l |
| Eficienta energetica cuptor | Clasa A |
| Functii de gatire | Grill Dezghetare |
| Mod incalzire | Incalzire rapida Incalzire sus-jos |
| Autocuratare | Hidrolitica |
Dimensiuni
| Latime | 50 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Greutate | 40 Kg |
Detalii
SKU
MKTBRI-K5341WJ_resig704
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.