RESIGILAT – ARAGAZ MIXT BEKO FSM52330DAO, 50×60 cm, 4 arzatoare gaz, Aprindere electrica, Cuptor electric, Grill, Negru
1.799,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original, open box, nu prezinta urme de zgarieturi sau lovituri, ambalaj deteriorat
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip plita | Standard |
| Alimentare plita | Gaz |
| Alimentare cuptor | Electric |
| Tip aprindere | Electrica |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Material capac | Sticla |
| Functii | Temporizator Cuptor iluminat Ventilator integrat |
| Continut pachet | 1 x Gratar 1 x Tava adanca 1 x Tava standard 1 x Aragaz |
| Culoare | Negru |
Specificatii tehnice plita
| Numar arzatoare | 4 |
| Arzator mare | 1 |
| Arzator mic | 1 |
| Arzator normal | 2 |
| Eficienta energetica plita | Clasa A |
| Material gratare | Fonta |
Specificatii tehnice cuptor
| Eficienta energetica cuptor | Clasa A |
| Functii de gatire | Grill Rumenire |
| Mod incalzire | Incalzire de jos |
Dimensiuni
| Latime | 50 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Greutate | 48 Kg |
Detalii
SKU
MKTBRI-FSM52330DAO_resig163
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.