NOU
Multicooker cu presiune Fram FPCK-R57IX, Putere 1100W, Capacitate 3.7L, Presiune max 0.8bar, 10 programe, Argintiu
462,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Multicooker cu gatire la presiune, capacitate: 3.7L, presiune max 0.8bar, display LED, control electronic, 10 programe, vas aluminiu cu invelis non-stick, temporizator, afisaj timer, nivel presiune, temperatura, buton eliberare presiune, capac lavabil (in masina de spalat vase), putere: 1100W, culoare: argintiu

Caracteristici principale
| Tip | Sub presiune |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 3.7 l |
| Functii | Temporizator |
| Numar programe | 10 |
| Tip programe | Orez Desert Iaurt Abur Prajire Carne Fasole Preparare lenta |
| Material recipient | Aluminiu |
| Culoare | Argintiu |
| Continut pachet | 1 x Multicooker |
Caracteristici tehnice
| Putere | 1100 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Presiune | 0.8 bar |
Detalii
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.