NOU
Aparat de inghetata Heinner Glace HICM-150WHYG, Putere 150W, Capacitate bol 1.5L, Compresor incorporat, Display LED, Timer, Alb
956,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Aparat de inghetata Heinner Glace HICM-150WHYG, Capacitate bol 1.5L, Compresor incorporat, Display LED, Timer, Functie mentinere la rece, Functie iaurt, Bol inghetata detasabil, Putere 150w, Dimensiuni (LxAxI): 38x27x24.2 cm, Culoare: alb

Caracteristici generale
| Tip produs | Aparat inghetata |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Plastic |
| Continut pachet | 1 x Aparat inghetata |
| Culoare | Alb |
Caracteristici tehnice
| Putere | 150 W |
| Capacitate preparare | 1.5 l |
| Timp preparare | 60 min |
| Temperatura maxima | -35 C |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Functii | Temporizator Mentinere la rece |
Dimensiuni
| Lungime | 38 cm |
| Latime | 27 cm |
| Inaltime | 24.2 cm |
Detalii
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.