NOU
Masina de tocat Heinner MG-Y1800X, Putere 1800W, Functie reverse, 3 site de taiere, Accesoriu de rosii si carnati, Argintiu
295,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Masina de tocat carne Heinner MG-Y1800X, putere maximă: 1800W, accesoriu pentru roșii, accesoriu pentru cârnați, angrenaje metalice, cuțit din inox, funcție Reverse, 3 site de tăiere, spatiu depozitare accesorii, carcasa de inox cu mâner, capacitate de tocare: 2 kg/min, culoare argintiu, garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru carnati Accesoriu pentru suc de tomate |
| Utilizare | Rezidential |
| Material | Inox |
| Numar de site | 3 |
| Culoare | Argintiu |
Specificatii tehnice
| Putere | 1800 W |
| Capacitatea de maruntire | 2 kg/min |
| Material lame | Inox |
Dimensiuni
| Lungime | 280 mm |
| Latime | 160 mm |
| Inaltime | 260 mm |
| Greutate | 4.39 Kg |
Detalii
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.