NOU
Masina de tocat Heinner MG-2100BKSL, Putere 2100W, Accesoriu rosii, Cutit Inox, Negru/Argintiu
308,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Masina de tocat Heinner MG-2100BKSL, putere maxima: 2100W, capacitate de tocare: 1.8 kg/min, cutit din inox, 2 viteze, 3 site de taiere, accesoriu pentru rosii, accesorii pentru carnati si kibbe, functie Reverse, nivel de zgomot: 90 dB, culoare negru-argintiu

Caracteristici generale
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru carnati Accesoriu pentru Kebbe Accesoriu pentru suc de tomate |
| Utilizare | Rezidential |
| Material | Plastic Metal |
| Numar de site | 3 |
| Dimensiuni gauri sita | 3 mm 5 mm 7 mm |
| Culoare | Negru Argintiu |
Specificatii tehnice
| Putere | 2100 W |
| Capacitatea de maruntire | 1.8 kg/min |
| Trepte de viteza | 2 |
| Material lame | Inox |
| Nivel zgomot | 90 dB |
Dimensiuni
| Greutate | 3.85 Kg |
Detalii
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.