RESIGILAT – ESPRESSOR HEINNER HEM-1100CR, Putere 1100W, Presiune 15Bar, Capacitate 1.25 L, Crem
Pret RRP:
339,00 Lei
289,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original, open box, prezinta zgarieturi si locuri de matuire.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Material carcasa | Inox Plastic |
| Functii | Protectie supraincalzire Indicator luminos Indicator nivel apa Sistem anti-alunecare T |
| istem cappuccino | |
| Culoare | Crem |
Specificatii tehnice
| Putere | 1100 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.25 l |
Dimensiuni
| Latime | 20 cm |
| Adancime | 28.8 cm |
| Inaltime | 31.4 cm |
| Greutate | 3.58 Kg |
Detalii
SKU
MKTBRI-HEM-1100CR_resig718
Categorii
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.