RESIGILAT – CUPTOR INCORPORABIL BEKO BBIM13300ZGCSE, Electric, 72 l, Clasa A+, Autocuratare catalitica, SoftClose door, Raft telescopic, Zara Grey
1.399,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul are ambalajul original deteriorat, are o lovitura stanga-dreapta pe partea din mijloc sus.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Design | Clasic |
| Tip inchidere usa | Amortizata |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Material | |
| Material interior | |
| Material usa | Sticla |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Deschidere usa | Verticala |
| Accesorii incluse | 2 x Tava Raft telescopic 1 x Gratar |
| Culoare | Argintiu |
Caracteristici tehnice
| Clasa eficienta energetica | Clasa A+ |
| Capacitate | 72 l |
Functii si accesorii
| Autocuratare | Catalitica |
| Functii de gatire | Grill Convectie Dezghetare |
| Mod incalzire | Incalzire de jos Incalzire 3D |
| Functii | Temporizator Iluminare interioara Blocare acces copii Ventilare Soft close |
Dimensiuni
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.4 cm |
| Adancime | 56.7 cm |
| Greutate | 34.9 Kg |
Detalii
SKU
MKTBRI-BBIM13300ZGCSE_resig565
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.