RESIGILAT – CUPTOR CU MICROUNDE GORENJE MO20A3X, Capacitate 20L, Putere 800W, Digital, Inox
439,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este functional, nu prezinta urme de zgarieturi sau lovituri.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Programe predefinite | Dezghetare Incalzire |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Capacitate | 20 l |
| Functii | Blocare acces copii |
| Continut pachet | 1 x Cuptor microunde |
| Culoare | Inox |
Specificatii tehnice
| Putere | 800 W |
| Trepte putere | 5 |
Dimensiuni
| Latime | 45.1 cm |
| Adancime | 34.3 cm |
| Inaltime | 25.7 cm |
| Greutate | 13 Kg |
| Diametru platou rotativ | 27 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-MO20A3X_resig792
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.