RESIGILAT – ASPIRATOR FARA SAC HEINNER HVC-V750BL, Putere 750W, Capacitate 2.2L, Filtrare ciclonica, Albastru
289,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original, open box, produs functional.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Performanta curatarii covoarelor | Clasa C |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Clasa A |
| Emisii de praf | Clasa B |
| Functii | Derulator automat cablu Variator de putere |
| Tehnologie | Filtrare ciclonica |
| Culoare | Gri Albastru |
Specificatii tehnice
| Putere | 750 W |
| Putere de aspirare | 160 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Capacitate colectare | 2.2 l |
| Lungime cablu | 4.5 m |
Filtrare & Accesorii
| Filtru evacuare | HEPA 13 |
| Accesorii incluse | Perie standard Accesoriu pentru spatii inguste Tub prelungire |
Detalii
SKU
MKTBRI-HVC-V750BL_resig39
Categorii
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.